Eesmärk

Üks kõigi, kõik ühe eest!” – Alexandre Dumas


“Sisemise maailma teejuht…”

Eesmärgiks keskenduda inimeste teadlikkuse tõstmisele selliselt, mis hoiaks ära depressiooni, vägivaldse ja negatiivse hoiaku inimeste seas. Keskenduda positiivsuse tõstmisele ja uue ajastu tekkimisele. Eesmärgiks on soov ellu tuua teadliku inimese ajastu, sest mida teadlikum on inimene, seda mõnusamaks meie ühiskond läheb. Teadliku inimese ajastu on selline, kus paljud inimesed oskavad endale teadvustada, mis tähendab vägivald ja mis see endaga kaasa toob, teab mis tähendab teisele inimesele haiget tegemine nii füüsiliselt kui vaimselt ja kuidas seda kõige paremini ära hoida. Teadlik inimene teab, mis tähendab kurjus, karjumine, karistamine ja kannatamine, seda eelkõige tema enda jaoks.

See, et me teame asjadest ei tähenda veel, et me sellest teadlikud oleme!

Tavainimese jaoks on vaimsus olnud nagu mingi woodoo zoo. Enam mitte! Eesmärgiks on aru saada, kes ma olen ja kelleks ma saada tahan, mida ma teen siin maailmas ja mis on minu ülesanded, kuidas ma saan maailma veel paremaks muuta? Mis tähendab vaim ja füüsis? Terves kehas terve vaim! Nii lihtne see ongi.

Kas me oleme õigel teel?
Kui inimesed aru saavad, kus kohast tuleb depressiivsus ja neile kohale jõuab, mis jõud on mõtlemisel, siis muutub nende elu täielikult, seda ma julgen kinni silmi garanteerida! Mis juhtub siis kui inimesed otsustavad ennast muuta veel paremaks, veel mõnusamaks, veel armsamaks, veel positiivsemaks ja unustaks negatiivuse täielikult? Et me ei liiguks enam vales suunas! Miks on liiga palju vägivalda meie riigis, miks inimesed liiga kergekäeliselt otsustavad siit elust lahkuda? Miks on depressioon võtmas epideemia mõõtu? Aitab sellest, et inimesed järjest rohkem katki lähevad. Nad ei ole paberist, nad on kõik eriliselt säravad isiksused, nad on nagu taimed keda tuleb õigesti kasta, et nendest võimsad vilja kandvad puud kasvaksid. Püüame suunata inimesi ise endaga tegelema! Et ühiskond muutuks veel paremaks! Soovime tõsta inimeste teadlikk